24 listopada 2016 r., w ramach comiesięcznych spotkań Dyskusyjnego Klubu Książki, rozmawialiśmy o książce Magdaleny Witkiewicz „Cześć, co słychać?”. Jest to najnowsza powieść lubianej gdańskiej pisarki.

Zuzanna, główna bohaterka to czterdziestoletnia mężatka i szczęśliwa matka o ustabilizowanej sytuacji materialnej. Jej okrągłe urodziny stają się pretekstem powrotu do czasów młodości oraz swojej pierwszej miłości. Napisane na Facebooku: „Cześć, co słychać?” okazuje się iskrą wywołującą szereg nieprzewidzianych wydarzeń, których konsekwencje okazują się trudne do przewidzenia.
Nasi klubowicze przedstawili różne refleksje na temat lektury, którymi mieli okazje podzielić się podczas spotkania. Po raz kolejny okazało się, że wzajemne wysłuchanie swoich opinii może sprawić, iż pewne kwestie zaczną wyglądać całkiem inaczej.
Czego chcieć więcej: kawa, miłe towarzystwo i dobra książka. Zapraszamy na kolejne spotkania – już w grudniu będziemy rozmawiać o książce Anny Kamińskiej pt. „Simona. Opowieść o niezwyczajnym życiu Simony Kossak.”

 

PARTNERZY BPGN

POLECAMY

NEWSLETTER

Biblioteka Publiczna Gminy Nadarzyn

Plac Poniatowskiego 42 • 05-830 Nadarzyn • tel.: 22 729 89 13


poniedziałek, wtorek, środa, piątek     12-19
czwartek 8-15

 


 Copyright by Biblioteka Publiczna Gminy Nadarzyn © 2009-2017


 

Filia Biblioteki w Młochowie

ul. Mazowiecka 5c • 05-831 Młochów • tel.: 22 729 90 09


poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek      12-19
środa 8-15

 


Wykonanie strony: Sensim Studio

Początek strony