MAM spotkanie

Data publikacji: 20/10/2021

Pierwsze spotkanie odbędzie się  9 listopada o godz. 11.00 na świetlicy przy Kompleksie Basenów Letnich w Strzeniówce.

Drogie mamy i tatowie maluchów

MAMY spotkanie w Strzeniówce!!!

Razem z Gminnym Ośrodkiem Sportu w Nadarzynie ZAPRASZAMY rodziców wraz z małymi dziećmi na cykliczne spotkania w świetlicy w Kompleksie Basenów Letnich w Strzeniówce.

Znajdziecie u nas coś dla ciała i dla ducha. 😊

Proponujemy:

• dla dzieci krótkie zajęcia czytelnicze, bazujące na wybranych książkach dla najmłodszych, prowadzone przez bibliotekarza
  • wspólny ruch i dobrą zabawę w Świetlicy oraz w leśnym placu zabaw (obok Kompleksu Basenów Letnich w Strzeniówce)
  • stworzenie miejsca, w którym rodzice mogą się po prostu spotkać i porozmawiać.

Czekamy na wasze propozycje – chcemy, żeby forma i terminy spotkań były dopasowane do realnych potrzeb. O konkretach będziemy informować na bieżąco.