Gry planszowe

Wypożyczalnia gier planszowych

Od 2020 roku w Bibliotece Publicznej Gminy Nadarzyn działa Wypożyczalnia Gier Planszowych. Gry wypożyczane są bezpłatnie zapisanym czytelnikom na 2 tygodnie. Zachęcamy równiez do grania na miejscu w przestrzeni bibliotecznej

Informację o dostępnych tytułach gier znajdziecie w naszym katalogu.

Spotkania klubu “Nadarzyńskie Planszówki”

W piątki w Wypożyczalni Gier Planszowych i Oddziale dla Dzieci odbywają się spotkania klubu “Nadarzyńskie Planszówki”. Zapraszamy na nie wszystkich chętnych – zapewniamy gry, naukę zasad, dobrą atmosferę i dużo emocji.

Więcej informacji o planowanych spotkaniach, turniejach na grupie na FB.

Kanał YouTube “zGRANY Nadarzyn”

Na początku roku 2022 założyliśmy kanał na YouTube, na którym pojawiają się krótkie filmy prezentujące gry z naszej wypożyczalni. Liczymy, że będą pomocą w wyborze i poznaniu zasad wybranych gier. Lista będzie się powiększać. Filmy nagrywa Jarosław Smoła. A jeśli ktoś chciałby dołączyć do zespołu i sam nagrywać filmy z opisem naszych gier jako wolontariusz Biblioteki, zapraszamy!