Projekt „Gazeta Wyborcza dla Biblioteki”

Data publikacji: 02/04/2020

W ramach projektu „Gazeta Wyborcza dla Biblioteki” otrzymaliśmy bezpłatną, cyfrową prenumeratę „Wyborczej Premium”. „Gazetę Wyborczą” przeczytacie na miejscu, w Wypożyczalni dla Dorosłych, na dedykowanym tablecie.

W pakiecie Wyborczej Premium znajduje się nielimitowany dostęp do wszystkich serwisów, wybranych wydań archiwalnych na Wyborcza Classic oraz Magazynów Wyborczej (w tym „Duży Format”, „Książki”, „Magazyn Świąteczny”, „Ale historia”). Możliwy jest również dostęp do archiwum, gdzie znajdziecie archiwalne artykuły Wyborczej. Zapraszamy.

wyborcza premium

Darmowa prenumerata Gazety Wyborczej udostępniona została przez Fundację Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych we współpracy z PITax.pl Łatwe podatki (www.pitax.pl).