Relacja ze spotkania Klubu Czytelnika

Data publikacji: 09/11/2022

Słoneczne przedpołudnie na początku listopada dobrze spędzić w Klubie Czytelnika. Na przykład na spotkaniu z cyklu: „Nasze życiowe pasje”. W czwartek 3 listopada fotograficzną relację z podróży pokazała Zofia Latkowska. Uczestniczka naszych spotkań opowiadała o Kubie, wyspie na Morzu Karaibskim oraz o Lanzarote, jednej z najbardziej fascynujących wysp archipelagu kanaryjskiego. Prelekcja odbyła się w formie prezentacji z włączeniem zdjęć z prywatnego archiwum. Tu lato panuje cały rok, a zróżnicowany krajobraz i znakomita infrastruktura turystyczna sprawiła, że wszyscy poczuliśmy się jak „w wakacyjnym raju”.