Ruszże się! – spotkanie z fizjoterapeutą

Data publikacji: 24/01/2020

Czy warto się ruszać? Jak szybko wrócić do zdrowia po kontuzji? Jak ćwiczyć i robić sobie przerwy, żeby się nie zasiedzieć? Przedszkolaki z grupy Motylków już to wiedzą. Dzieci z Publicznego Przedszkola w Nadarzynie mogły porozmawiać z naszym gościem Jarosławem Smołą o tym, na czym polega praca fizjoterapeuty oraz pod jego okiem poćwiczyć i sprawdzić jak łapie się równowagę w różnych warunkach. Dodatkowo obejrzeli książki z księgozbioru popularnonaukowego, które opisują budowę ciała ludzkiego oraz opisują jak działają nasze zmysły. Jeśli chcecie sami przejść Odyseję po ludzkim ciele z profesorem Astrokotem albo zgadnąć czyj to szkielet – zapraszamy do Oddziału dla Dzieci.