Spotkanie wigilijne Klubu Czytelnika w Nadarzynie i w Młochowie

Data publikacji: 19/12/2022

Zapach choinki i dźwięk tradycyjnych kolęd powitał członków Klubu Czytelnika Biblioteki Publicznej Gminy Nadarzyn, Filii w Młochowie. Przy suto zastawionym stole, pełnym świątecznych wypieków składano sobie najserdeczniejsze życzenia zdrowych, spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oraz powodzenia w nadchodzącym Nowym Roku.

Uśmiechnięci czytelnicy wspominali odchodzący rok i dzielili się wspomnieniami z przeżytych Świąt Bożego Narodzenia. Rozmowy przerwała wizyta Mikołaja w nietypowym stroju, ale tradycyjnej  czapce. Każdy uczestnik spotkania dostał prezent świąteczny, w którym, jak przystało na bibliotekę,  nie zabrakło książki.

A w czwartkowe przedpołudnie głośno rozbrzmiało: „Wśród nocnej ciszy…”. Aby móc w pełni przeżywać tradycje wigilijne, uczestnicy Klubu Czytelnika spotkali się, by wspólnie podzielić się opłatkiem i złożyć sobie życzenia w  czas oczekiwania Świąt Bożego Narodzenia. Miłym, a zarazem podniosłym akcentem było wspólne śpiewanie kolęd, słodki poczęstunek, a nawet znalazły się podarunki od Mikołaja. Napełnieni radością wspólnego przebywania, udaliśmy się do swoich, ostatnich przedświątecznych obowiązków.

Pyszną kawę oraz świąteczne upominki przygotowaliśmy dzięki wsparciu: www.przyjacielekawy.pl

Dziękujemy czytelnikom za wspólnie spędzony rok i życzymy pięknych Świąt Bożego Narodzenia.