Jak znaleźć swoją drogę zawodową? | Marzena Mańturz – coach, psycholog i doradca kariery

Data publikacji: 18/08/2022

Już wkrótce startujemy z realizacją projektu „Uskrzydlamy mamy”. Jedną z prowadzących spotkania będzie Marzena Mańturz – coach, psycholog, doradca zawodowy. Pomaga odkrywać posiadane zasoby, umiejętności, predyspozycje, które mogą pomóc w określeniu zawodowego celu. Wspiera w odkrywaniu i realizacji celów zawodowych i życiowych.

W trakcie całego projektu zaplanowane są dwa spotkania grupowe, w czasie których poruszymy tematy poszukiwania swojej drogi rozwoju zawodowego oraz możliwość rozmowy indywidualnej.

Informacje o poszczególnych spotkaniach będą uzupełniane w kalendarzu wydarzeń. Nie ma możliwości uczestnictwa w pojedynczym wydarzeniu. Spotkania dla osób, które zadeklarowały udział w całym projekcie, czyli 10 spotkaniach.