Spędź ferie zimowe w bibliotece

Data publikacji: 03/02/2020

W Oddziale dla Dzieci naszej biblioteki w ferie każdy znajdzie coś dla siebie.

W poniedziałki odbędą się zajęcia dla dzieci w wieku 7-10 lat:

Na uczestników czekają różne zadania, nie tylko związane z lekturami na zimowe wieczory.

Na te spotkania obowiązują zapisy telefonicznie pod numerem telefonu 22 729 89 13 wewn. 12 lub osobiście w Oddziale.

WTOREK

We wtorki wszyscy chętni mogą zmierzyć się z podstawami programowania za pomocą robotów Photon. Połączenie robotów z aplikacją na tablecie pozwala w łatwy sposób nauczyć się tworzenia algorytmów, a samo sterowanie urządzeniem jest okazją do doskonałej zabawy.

Zapisy nie są obowiązkowe, ale zachęcamy do zarezerwowania godziny.

ŚRODA / CZWARTEK

W środy i czwartki można sprawdzić w działaniu nasz nowy nabytek – Magiczny Dywan. To urządzenie, które zawiera pakiet gier ruchowych i edukacyjnych. Gry mają różny stopień trudności, dlatego mogą być świetną zabawą zarówno dla naszych najmłodszych jak i starszych czytelników.

Zapisy nie są obowiązkowe, ale zachęcamy do zarezerwowania godziny.

PIĄTEK

W piątki w jak zwykle spotyka się klub gier planszowych Nadarzyńskie Planszówki. Jesteśmy przekonani, że 14 lutego nie zabraknie gier, które skradną wasze serce. Natomiast tydzień później 21 lutego w Dzień Języka Ojczystego zapraszamy wszystkich miłośników Scrabble i innych gier językowych.

A jeśli nie możecie nas odwiedzić w te dni, zachęcamy do rozwiązywania zagadek, które będą się pojawiać codziennie na naszym profilu FB.