• To event minęło.

DKK | “Pan Doubler zaczyna od nowa”

6 marca 2024 @ 17:30 - 19:00

Zapraszamy na drugie spotkanie nowej grupy Dyskusyjnego Klubu Książki. Będziemy rozmawiać o książce „Pan Doubler zaczyna od nowa” autorstwa Seni Glaister.

6 marca 2024 r. godz. 17.30

Książkę można wypożyczyć u nas lub w Legimi.

Pan Doubler o ziemniakach wie wszystko, rozmawia z nimi częściej niż z własnymi dziećmi, które widuje tylko podczas niedzielnych obiadów. Chce zostać hodowcą wszechczasów. Poglądami dzieli się jedynie z panią Millwood, gospodynią, która pomaga mu prowadzić dom. Choroba pani Millwood to prawdziwa katastrofa. Mały świat Doublera zaczyna drżeć w posadach, nadzieja na realizację ambitnych planów rozwiewa się jak dym. Jednak codzienne rozmowy telefoniczne z przebywającą w szpitalu gospodynią mają na niego zbawienny wpływ. To pod jej wpływem Doubler zaczyna dostrzegać ludzi i świat wokół siebie, bez których do tej pory tak świetnie się obywał. Ciepła, zaprawiona nutą nostalgii i dyskretnego humoru opowieść o przyjaźni, dobroci i o tym, że nigdy nie jest za późno na zmiany.

Spotkania odbywają się raz w miesiącu w środowe popołudnia. Zajęcia prowadzi Anna Tarkowska.

Zapraszamy wszystkich popołudniowych miłośników literatury i dobrych książek!

Data:
6 marca 2024