Wyjazd do Centrum Folkloru Polskiego „Karolin” w Otrębusach

Data publikacji: 10/12/2021

W ramach współpracy z Państwowym Zespołem Ludowym Pieśni i Tańca „Mazowsze”, w czwartek 2 grudnia, grupa naszych Seniorów biorąca udział
w cyklicznych spotkaniach w bibliotece, tym razem spędziła czas w sposób kreatywny. Panie wzięły udział w warsztatach kaligraficznych.

Zajęcia poprowadzone przez artystkę Graficzkę Annę Kłys wprowadziły nas w świat atramentu, piór i stalówek. Jak również w historię Pałacu – mogliśmy obejrzeć listy pisane przez młodzież, która tu mieszkała i uczyła się 70 lat temu.

Efektem spotkania są piękne kartki bożonarodzeniowe z kaligrafowanymi życzeniami świątecznymi.