Z Natalią Tomasiak w bardzo górskim stylu

Data publikacji: 12/02/2020

W czwartek 6 lutego 2020 r. zaprosiliśmy Was na kolejne spotkanie autorskie. Tym razem naszym gościem była Natalia Tomasiak – pasjonatka gór, biegaczka górska, miłośniczka ski-touringu, ratowniczka GOPR oraz autorka poradników dla miłośników sportów górskich. W trakcie spotkania Natalia opowiedziała w jaki sposób, jako absolwentka bibliotekoznawstwa, stała się reprezentantką Polski w biegach górskich oraz V zawodniczką cyklu Pucharu Świata Skyrunning Extreme. Jej pełna pasji oraz pozytywnej energii opowieść urozmaicona była pokazem zdjęć oraz filmów.
Autorka wyjaśniła dlaczego postanowiła pisać książki i czemu lubi dzielić się swoją pasją. Publiczność nie tylko słuchała z zainteresowaniem ale miała również wiele powodów do uśmiechu, gdyż kariera naszego gościa od zawsze pełna była wielu zabawnych sytuacji. Pod koniec spotkania przyszedł czas na pytania, autografy i pamiątkowe zdjęcia oraz nietypowy poczęstunek. Wspólnie z Natalią postanowiliśmy, że będą to energetyczne batoniki z musli i bakaliami oraz woda ze świeżą miętą i cytryną, czyli to co idealnie sprawdziłoby się na trasie biegu górskiego.

Natalia Tomasiak

Foto. Maria Kołecka